Kolili Tekstil Taşımacılığı

Kolili Tekstil Taşımacılığı

 
1998 yılından bu yana nakliyat hizmeti veren Alanur Evden Eve Nakliyat, 18 yıllık tecrübesi ile tekstil taşımacılığı noktasında sektörel anlamda büyük referanslara sahiptir.
 
Kolili Tekstil Taşımacılığı, tekstil ürünlerinin nakliye işlemleri sırasında hayatınızı kolaylaştıran hizmetlerimizden bir tanesidir. Tekstil taşımacılığı hizmetimiz iki kategoride ayrılmış olup bunlardan biri kolili tekstil taşımacılığı, ikincisi ise askılı tekstil taşımacılığıdır. Tekstil taşımacılığı hizmetimizde de profesyonel kadro ve üstün hizmet politikamızla siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarda profesyonel hizmet vermekteyiz. İstanbul şehir içi ve İstanbul'dan şehirler arası tekstil taşımacılığı hizmetimizi sizin isteklerinize göre gerçekleştirmeyiz.
 
 
Tekstil taşımacılığı hizmeti verilirken mutlaka taşınacak tekstil kolilerinin ne şekilde taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıklarının en ince detayları ile yapılması gerekmektedir. Bu plan çerçevesinde eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır. Bütün koliler dikkatle araçlara istif edilmeli ve nakliye işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Evden eve nakliyat hizmetinde de aynı hassasiyeti gösteren firmamız faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Kolili Tekstil Taşımacılığı 

İletişim : 0212 432 76 36  -  0532 385 97 41