Hakkımızda

Hakkımızda

Alanur Evden Eve Nakliyat, 1998 Yılında Bağcılar Merkezli kurulmuş, Zamanla Evden Eve Nakliyat ile başladığı hizmet ağını genişleterek bugün nakliye ve taşımacılığın birçok kolunda hizmet veren verdiği hizmetin kesinlikle hakkını veren firma olmuştur.

 
Evden Eve Nakliyat, birçok firma tarafından öyle yada böyle veriliyor olsa da, hizmet ve kalite bakımından ALANUR Evden eve nakliyat'ı bu firmalardan ayıran birçok özellik bulunmaktadır.
 
Bunlardan en belirgin olanı ve tercih sebebi olmamızın sebebi olan kurumsal bir yapıya sahip markalı belgeli ve tescilli firma olmamız, yaptığımız hizmetten sonra müşterinin yüzünde olan gülümseme ve gösterdikleri referanslardır.
 
ALANUR Evden eve nakliyat tüm hizmetlerini kanuni yükümlülüklerini yerine getirerek disiplinli ve ahlaklı hizmet anlayışı ile yürütür.
Firmamızın faaliyet alanı;
 
Evden Eve Nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, şirket taşımacılığı, ev eşyası paketleme, kurum taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, kolili tekstil taşımacılığı, şehir içi yük taşımacılığı,şehirler arası yük taşımacılığı başta olmak üzere her türlü nakliye istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.
 
 
İhtiyaçlarınıza anında cevap vermeyi hızlı hizmet ve yüksek performanslı araçlarıyla nakliye hizmetini benimseyerek sizlere daima dünya standartlarında hizmet sunmayı, gereken her türlü yardım ve desteği tüm personelimizle birlikte vermeye,
 
kalitesine ve en uygun fiyat politikası uygulayarak bu münasebetle sizlere yardımcı olmaktan büyük kıvanç duyarız.
 
Saygılarımızla,
 
Alanur Evden Eve Nakliyat