Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat;Uzun yıllardır nakliyat sektöründe yer alan firmamız işin her ayrıntısına hakim olması ve yeni teknoloji nakliyat ekipmanlarını tercih etmesi sebebi ile İstanbul’un en fazla tercih edilen nakliyat şirketleri arasında yerini almış bulunmaktadır.

Vermiş olduğumuz hizmet kapsamında eşyalarınızı ambalajlatarak başka bir transfer edebilmeniz, eşyalarınızı depolayabilmeniz ve ofis ve işyerlerinizin hatta fabrikalarınızın da transferini gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır.

Firmamız ilçe bazında hizmet vermiş olduğundan, her ilçenin kendi şubesinden destek talep edebilmesi söz konusu olmaktadır. Böylece kaliteli nakliyat hizmeti İstanbul’un her noktasına ulaşmaktadır. 

Fatih ilçesinde ikamet etmekte olan müşterilerimizin Fatih evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalarına hiç dokunmadan, hiçbir taşınma işlemi ile uğraşmak zorunda kalmadan transfer ettirebilmeleri mümkün olabilmektedir.

Asansörlü Nakliyat

Fatih evden eve nakliye ile üst katlara  yapacağınız taşınmalar için asansörlü nakliyat hizmetimizi tercih edebilmeniz mümkündür. Asansör kurulumu binanın dışından yapılmakta ve böylece hem taşınma işleminiz hızlanmakta hem de eşyalarınız hiç hasar görmeden evinize yerleştirilmektedir.

Asansörlü nakliyat aynı zamanda iş gücünün de azalmasını sağlamaktadır. Senkronize ve organize bir şekilde çalışma anlayışına sahip olan nakliyat çalışanlarımızın asansörün kurulumunu henüz eşyalar yeni evinize ulaşmadan gerçekleştirilmekte böylece asansör kurulumunu beklemenize gerek kalmamaktadır.

Nakliyat Ücretlerimiz

Fatih evden eve hizmeti araçlarımızın her biri özel nakliye araçlarıdır. Geniş araç filosuna sahip olan firmamız sayesinde her türlü kapasiteden aracı tercih edebilmeniz mümkündür. nakliyat ücretlerimiz tercih ettiğiniz aracın kapasitesine, yani dolayısıyla eşya kapasitenize, bunun yanında transfer mesafesine bağlı olmaktadır.

Firmamız tarafından sunulan sigortalı nakliyat hizmetimizi tercih etmeniz durumunda nakliyat işlemi için ödediğiniz ücret biraz daha yükselecek ancak eşyalarınızın olası bir durumda hasar görmesi durumunda eşya bedelinizi sigorta şirketinden birkaç gün içerisinde geri alabilmeniz mümkün olabilecektir. 

TEL:  0 212 432 76 36
GSM: 0 532 385 97 41