Ev Eşyası Paketleme

Ev Eşyası Paketleme

 
Türkiye'nin lider evden eve nakliyat firması Alanur Evden Eve Nakliyat, 1998 yılından bu yana faaliyetlerine kaliteli hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosu ile devam etmektedir. Verdiği her hizmeti dünya standartlarında müşterilerine sunan Alanur Evden Eve Nakliyat, gelişen teknoloji ile birlikte tüm yenilikleri takip etmektedir.  
 
Ev yada ofis nakliyat hizmeti verilirken mutlaka taşınacak eşyaların ne şekilde taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıklarının en ince detayları ile yapılması gerekmektedir. Bu plan çerçevesinde eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır. Bütün eşyalar dikkatle demonte edilmeli ve nakliye işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Bu aşamalarda Alanur Evden Eve Nakliyat eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermektedir.
 
Paketleme sırasında kullandığımız tüm araç araç gereçlerin tamamı son teknoloji ürünü nakliyat ürünleridir.
 
Alanur Evden Eve Nakliyat'ın amacı; Müşterilerinin evden eve nakliyat ve diğer hertürlü eşya taşıması taleplerinde, onların istek ve beklentisine uygun olacak şekilde transferini sağlamak ve taahhüt edilen zamanda yeni yerine teslim etmektir. Bu amaç doğrultusunda müşterilerine dünya standartlarında hizmet üretmenin haklı gururunu her zaman yaşamaktadır.