Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir, İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir. 2008 yılında Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar'dan bazı mahallelerin içine almasıyla ilçe statüsü kazanarak İstanbul'un 39 ilçesinden biri olmuştur. Güney batıdan Kadıköy, batıdan Üsküdar, kuzeyden Ümraniye, doğudan Sancaktepe ve güneydoğudan Maltepe ilçeleriyle çevrilidir. İlçenin 2013 itibariyle nüfusu 405.974'tür ve 17 adet mahalleye sahiptir.
 
1998 yılında İstanbul'un Ataşehir ilçesinde evden eve nakliyat firması olarak kurulan Alanur Evden Eve Nakliyat, Ataşehir ilçesinin ilk nakliyat firması olma ünvanını da korukmaktadır.
 
Ataşehir'deki müşterilerimizin evden eve nakliyat talepleri ile alakalı Alanur Evden Eve Nakliyat'ı tercih etmelerindeki en büyük sebep; Firmamızın Ataşehir ilçesinde  profesyonel ekibi, geniş araç filosu ve uygun fiyat politikaları'dır.
 
Ataşehir'de ücretsiz ekspertiz hizmeti veren tek firma olma ünvanını taşıyan Alanur Evden Eve Nakliyat, nakliye sektörü ile alakalı teknolojik gelişmeleri devamlı takip ederek Ataşehir'deki müşterilerine dünya standartlarında nakliyat hizmeti vermeye devam etmektedir. 
 
Alanur Evden Eve Nakliyat, Ataşehir ilçesinde evden eve nakliyat hizmeti haricinde ofis taşımacılığı ve askılı tekstil taşımacılığı faaliyetlerine de kesintisiz olarak devam etmektedir. Bu kapsamda Alanur Evden Eve Nakliyat'ın özel ve kamu kurumlarında sektörel anlamda büyük referansları vardır.
 
Aynı zamanda Ataşehir ilçesindeki şu mahallelerinde hizmetlerine devam etmektedir;
 
 
Sizde Ataşehir'de güvenilir bir evden eve nakliyat firmasına ihtiyaç duyarsanız lütfen bizimle iletişim kurunuz.
 
 
Ataşehir Evden Eve Nakliyat İletişim : 0212 432 76 36  -  0532 385 97 41