Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı Tekstil Taşımacılığı

 

1998 yılından bu yana nakliyat hizmeti veren Alanur Evden Eve Nakliyat, 18 yıllık tecrübesi ile askılı tekstil taşımacılığı noktasında sektörel anlamda büyük referanslara sahiptir.
 
Askılı tekstil taşımacılığı hizmetinde ürünler eski standartlarda olduğu gibi kolilerde değil; 16/24/39/48/100 m3 boyutlarında, özel dizayn edilmiş ve dünya standartlarında olan sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır. ,
 
Özel toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizİ de taşıma imkanı sunuyoruz. Pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek tüm grup ürünler kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine nakliyesi yapılmaktadır.
 
Askılı Tekstil taşımacılığı hizmeti verilirken mutlaka taşınacak tekstil askılarının ve ne şekilde taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıklarının en ince detayları ile yapılması gerekmektedir. Bu plan çerçevesinde askıların yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır. Bütün askılar dikkatle araçlara istif edilmeli ve nakliye işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Evden eve nakliyat hizmetinde de aynı hassasiyeti gösteren firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
 
 
Nakliyesi yapılacak olan ürünler ister şehir içi isterseniz şehirler arası tüm Türkiye çapına transferi yapılmaktadır.

 

Askılı Tekstil Taşımacılığı İletişim : 

0212 432 76 36  -  0532 385 97 41