Şişli Evden Eve Nakliyat

     

 

Şişli Evden Eve Nakliyat;Ev taşınmaları sırasında yaşanan en büyük problemlerden biri sıradan nakliyat anlayışı ile çalışmakta olan firmaların eşyalarınıza değer göstermemesi olmaktadır. Bu tür hizmetleri tercih etmeniz durumunda, eşyalarınız çoğu zaman çalışanlar arasında atılıp fırlatılarak ya da yükleme sırasında darbelere maruz bırakılarak taşınmaktadır.

Yeni evinize yaptığınız taşınma işleminden sonra çoğu zaman eşyalarınızın kenarında köşesinde kırıklar ve çizikler hatta bozuk eşyalar ile karşı karşıya kalmanız böyle bir nakliye hizmetini tercih etmeniz durumunda olasıdır.

Ancak Avrupa standartlarına göre hizmet ermekte olan firmamız, taşınma ihtiyaçlarınızı olabilecek en sorunsuz biçimde karşılamak ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamak amacıyla evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Şişli evden eve nakliyat hizmetimizden Şişli ilçesinde ikamet etmekte olan müşterilerimizin yararlanması mümkündür.

Firmamız bunun yanında şubeleri ile tüm ilçeler için hizmet sunmakta ve hizmetimize artan talebe paralel olarak araç filomuz her geçen gün daha da genişlemektedir.

Eşya Ambalajlama Hizmeti

Şişli evden eve nakliyat ile, eşyalarınızın ambalajlanarak taşınması çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Ambalajlama özel ve önemli bir konudur. Her eşya kendisine özel ve kendisini daha iyi koruyabilecek özel ambalajlama paketleri ile kaplanmalıdır.

Firmamız bu anlayışla çalışmakta ve bu konuda çalışanları için sık sık eğitimler düzenlenmektedir. Eşyalarınız en güzel şekilde ambalajlandıktan sonra nakliyat aracına yüklenir ve yeni evinize doğru yolculuğa çıkmanız mümkün olur.

Eşya Transferinden Sonra Verilen Hizmetler

Şişli nakliyat ile eşyalarınızın transferden sonra evinize tek tek yerleştirilmesi ve sizin isteğiniz doğrultusunda döşenmesi mümkün olmaktadır. Bu sırada eşyalar ambalajlarından tek tek sökülmekte ve evlerinize yerleştirilmektedir.

Mobilyalarınızın monte ve demontesi de çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmekte ve bunun için bilir kişi aramanıza ya da bu işi kendi başınıza yapmanıza gerek kalmamaktadır.  

 

TEL:  0 212 432 76 36
GSM: 0 532 385 97 41