Sefaköy Evden Eve Nakliyat

     

 

Sefaköy Evden Eve Nakliyat;Evinizin, iş yerinizin ya da her hangi bir alanda yer alan eşyanızın, taşıma işlemleri evden eve nakliyat başlığı altında, kusursuz bir şekilde işletmemiz tarafından yerine getirilmektedir. İhtiyaç duyan her kesime ve ihtiyaç duyduğu her anda cevap verebilecek kapasiteye sahip olan işletmemiz Sefaköy evden eve nakliyat konusunda da hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir.

Bizim ile çalışmak ve emsalsiz hizmetlerden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey, firmamıza ulaşmak ve ön keşif çalışması için bizden personel talep etmektir. Hizmet kalitemiz bizim ile irtibata geçtiğiniz andan itibaren size yansıyacaktır.

Sefaköy Nakliyat Hizmet Sunumları

İşletmemiz ile irtibata geçtiğiniz anda taşıma talebinde bulunduğunuz adrese, teknik personelimiz gelmektedir. Sizin nezaretinizde yapılacak ve keşif olarak isimlendirilen çalışmada, taşınacak tüm eşyalar tek tek incelenmektedir. Bu incelemenin temel nedeni, eşya cinslerinizin, eşya durumlarının ve söküm ile montaj işlem esaslarının belirlenmesidir. Keşif çalışmasında ayrıca eşyalara yönelik olarak kullanılacak paketleme ve kaplama malzemelerinin cinsleri de tespit edilecektir.

Yapılan bu hızlı ve kısa çalışmanın ardından, sizlere nakliye esasları hakkında bir bilgilendirme yapılacaktır. Bu bilgilendirme içerisinde nakliye süresi, nakliye bedeli, kullanılacak yardımcı malzemeler, nakliye aracı hakkında bilgiler, sorumluluklar, garanti kapsamı ve sigorta kapsamı hakkında açıklamalar yer alacaktır.

Uygun gördüğünüz takdirde size belirtilen esaslar dahilinde, istediğiniz bir tarihte nakliye işleminiz Sefaköy evden eve nakliyat başlığı altında kusursuz bir şekilde yerine getirilecektir.

Sefaköy Nakliye Ayrıcalıkları

Ayrıcalıklı hizmetler tanımının altında bahsettiğimiz gibi, deneyimli personel, kaliteli malzeme ve araç gereç, garanti kapsamı, sorumluluk içeren nakliyat, sigorta kapsamı, ekonomik bedel, özverili ve titiz çalışmalar yer almaktadır.

Ayrıcalıklı Sefaköy evden eve nakliyat işlemlerinden faydalanmak, eşyalarınızın ve sizin güvenliğiniz anlamına gelecek hizmetler demektir. 

TEL:  0 212 432 76 36
GSM: 0 532 385 97 41