Halkalı Evden Eve Nakliyat

     

 

Halkalı Evden Eve Nakliyat;Nakliye hizmetlerinde kalite anlayışını geliştiren ve ihtiyaç sahiplerine sunan işletmemiz Halkalı evden eve nakliyat konusunda da, aynı anlayış çerçevesinde çalışmaktadır.

Kaliteli hizmet sunumları firmamızın değişmez uygulaması olarak bilinmekte ve bu doğrultuda yapılan çalışmalar, tüm ihtiyaç sahipleri tarafından memnuniyet ile karşılanmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin esas alındığı nakliye hizmetlerimiz, bu sayede başarılı bir çalışma haline dönüşmüş ve neticesinde her bir işlemimiz referanslarımız arasına girmiştir.

Halkalı Nakliyat Hizmet Sunumları

Firma personelimizin nakliye işleminin gerçekleşeceği adrese gelmesi ile başlayan Halkalı evden eve nakliyat hizmetleri, titiz çalışmalar eşliğinde ilerlemektedir.

Deneyimli firma elemanlarımızın gerçekleştirdiği söküm işlemlerinin ardından, hızlı bir şekilde paket ve ambalaj işlemine başlanmaktadır. Her bir eşya cinsi aynı titizlik ve hassasiyet ile sökülmekte ve ambalajlanmaktadır.

Eşyaların hasar görmemesi maksadı ile alınması gereken tüm tedbirler, en kaliteli malzemeler aracılığı ile alınmaktadır. Tüm söküm ve ambalajlama işlemlerinin tamamlanması işlemlerinin ardından, eşyalar araç içerisine, taşıma esnasında hasar görmeyecek şekilde istiflenmektedir. Yeni adrese ulaşılması ve eşyaların yeni yerlerine indirilmesi işleminin ardından, ambalajlar itina ile açılmakta ve sizlerin göstereceği yerlere mobilya grupları ile diğer eşyalar taşınmaktadır. Sökümü yapılan mobilya ve beyaz eşyaların kurulum işlemi gerçekleştirildikten sonra, eviniz sizlere ana hatları ile kullanılır halde teslim edilmektedir.

Bahsettiğimiz tüm işlemler firmamız sorumluğunda yerine getirilen hizmetlerdir. Bu işlemler esnasında, eşyalarınıza kaybolma ya da hasar gibi durumların meydana gelmesi söz konusu değildir. Kalite anlayışımız gereği bu gibi durumların oluşmaması için gereken tüm tedbirleri almaktayız.

Halkalı Nakliye Ayrıcalıklarımız

Siz değerli ihtiyaç sahiplerine sunduğumuz Halkalı evden eve nakliyat hizmetleri, sigorta kapsamında bulunan, güven ile gerçekleşen, hızlı bir şekilde tamamlanan ve en uygun fiyatlar ile takdim edilen hizmetlerdir.  

TEL:  0 212 432 76 36
GSM: 0 532 385 97 41