Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

     

 

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat;İstanbul’un en büyük nakliyat firmaları arasında yer almakta olan firmamız, sunmuş olduğu kaliteli hizmet ve sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde araç filosunu genişletmeye devam etmekte ve buna bağlı olarak hizmetimize ulaşılabilirlik artmaktadır.

Firmamız İstanbul için ilçe bazında hizmet vermekte, taşınmalarınızı dilerseniz ilçe içinde, ya da ilçeler arası olacak şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır.  Beşiktaş evden eve nakliyat hizmetimizden faydalanmak için Beşiktaş şubemizi ziyaret etmeniz ya da iletişim adresimizden çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilmeniz mümkündür.

 

Alanında Deneyimli Nakliyat Çalışanları

Çalışanlarımızın her biri ofis ya da nakliyat çalışanları olarak ayırt etmek için sizin memnuniyetiniz için hizmet vermektedir. Gerek hizmet sırasında ya da hizmet sonrasında beğendiğiniz ya da hoşunuza gitmeyen durumları çalışanlarımız ile paylaşarak olumlu bir geri bildirim alabilmeniz mümkündür.

Nakliyat sırasında hoşunuza girmeyen durumları çalışanlarımıza bildirmeniz durumunda problem olabilecek en kısa sürede düzeltilecektir. Çalışanlarımızın her biri alanında uzman ve senkronize çalışma anlayışına sahip kişiler arasından seçilmektedirler. Böylece müşterilerin hoşnutsuzluğu her daim  engellenmektedir. Beşiktaş nakliye hizmetimiz ile hem hızlı hem de sorunsuz bir taşınma gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

 

Eşya Sigortalama Hizmeti 

Beşiktaş evden eve nakliye hizmetimiz ile  eşyalarınızı sigortalatabilmeniz de mümkün olabilmektedir. Günümüzde bu hizmeti bünyesine katmış olan az sayıda nakliye firması bulunmaktadır. Ancak İstanbul söz konusu olduğunda, yoğun ve karmaşık trafik de düşünüldüğünde eşyalarınızın sigortalanması olası kazalar durumunda eşya bedelinizi nakit para olarak almanızı sağlayacaktır.

Bu hizmet özellikle ofis ve işyeri sahipleri için hayati önem arz etmektedir. işyeri ve ofislerde elektronik cihazların bozulması ya da arızalanası işyeri sahiplerinin günlük elde etmek zorunda oldukları gelirleri önemli oranda aksattığından bu eşyalar için sigortalama önemli bir yer tutar. 

TEL:  0 212 432 76 36

GSM: 0 532 385 97 41