Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

     

 

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat;Evden eve nakliyat, bir bütün halinde sunulması gereken hizmetlerdir. Bu bütünlüğün içerisinde, eşyaların bulundukları adresten mevcut durumları ve konumları ile alınması esastır. İster mobilya grubu, ister ise beyaz eşya grubu, her türlü söküm ve yeniden kurulum işlemine tabi tutulmalı ve tüm sorumluluk nakliye şirketlerine ait olmalıdır.

İşletmemiz tarafından sizlere sunulan Bahçeşehir evden eve nakliyat hizmetleri, belirtilen esaslar dahilinde yerine getirilen işlemler bütününden oluşmaktadır.

 

Bahçeşehir Nakliye Nasıl Yapılır?

Taşımacılık alanında sunduğumuz hizmetler arasında yer alan Bahçeşehir evden eve nakliyat işlemleri, kalite standartları dahilinde yerine getirilmektedir. Uygun ve modern taşıma aracının görevlendirilmesi, deneyimli personelin eşyalara müdahale etmesi, birinci sınıf yardımcı malzeme cinslerinin kullanılması, monte ile demonte işlemlerinin yapılması, evden eve nakliyat anlayışının uygulanan ana işlemleridir.

Sizlere sunduğumuz hizmette, kullanmakta olduğumuz malzemelerden araçlara, personelden tüm ekipmanlara kadar uzanan hizmet şeklimiz, kalite standartlarımızın birer basamağıdır.

İşlemlerimiz esnasında, eşyalarınızın hasar görmesi, kaybolması ya da kullanılamaz hale gelmesi gibi olasılıklar kesinlik ile gündeme gelmemektedir. İtinalı ve özverili çalışmalarımız, bu olumsuz durumların yaşanmasına engel olmaktadır. Ayrıca, sorumluluk bilincimiz ve garantili taşımacılığımız ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda onlara sunulan ayrıcalıklardır.

Taşınacak eşyaların sigorta kapsamına alınması her ne kadar karşılaşılmamış olsa da, olası hasarların karşılanması maksadı ile uygulanan bir sistemdir. Bu sayede, eşya sahipleri mağdur olmamakta ve yaşanabilecek maddi kayıplar karşılanmaktadır.

 

Bahçeşehir Nakliyat Fiyatları

Yüksek kalitede kusursuz bir şekilde sunulan güvenli garantili, sigortalı ve sorumluluk altında gerçekleşen Bahçeşehir evden eve nakliyat işlemleri, ihtiyaç sahiplerine en uygun bedeller ile sunulmaktadır. İşletmemiz prensipleri gereği, tüm ihtiyaç sahipleri aynı standartlarda ve en uygun bedeller ile hizmet sunumlarımıza ayrıcalıklı bir şekilde tabi tutulmaktadır. 

TEL:  0 212 432 76 36

GSM: 0 532 385 97 41